Porto Life 2 - Gav Resorts - Muro Alto - 102 E 402
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Waterglijbanen | Eten op locatie Restaurant Snackbar aan het zwembad | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Tijdens hun verblijf in Porto Life 2 - Gav Resorts - Muro Alto - 102 E 402 Pôrto das Galinhas appartement, kunnen gasten Praia de Muro Alto bezoeken, gelegen op op 25 minuten lopen verderop. Het appartement van 32 m² kan tot 4 huisvesten.
Dit 1-badkamer appartement bevindt zich ook binnen 7 km van Ateliê Gilberto Carcará. Het duurt niet lang om Muro Alto Beach te bereiken, op 30 minuten wandelen hiervandaan.
Als gasten verblijven in Porto Life 2 - Gav Resorts - Muro Alto - 102 E 402 appartement, hebben ze toegang tot een balkon en een woonkamer voorzien van airconditioning. Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie.
De unit is uitgerust met een kitchenette. De aanwezigheid van een sauna bij dit appartement draagt ook bij aan een aangenamer verblijf. Er is een zwembad voor de ontspanning van de gasten.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Restaurant
- Snackbar aan het zwembad
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Tuin
- Sauna
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Waterglijbanen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Porto Life 2 - Gav Resorts - Muro Alto - 102 E 402 appartement.
Gasten van Porto Life 2 - Gav Resorts - Muro Alto - 102 E 402 appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Praia de Muro Alto, op 25 minuten lopen verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Muro Alto Beach (2 km) en Ateliê Gilberto Carcará (7 km). - ❓
Beschikt Porto Life 2 - Gav Resorts - Muro Alto - 102 E 402 appartement over parkeergelegenheid?
Porto Life 2 - Gav Resorts - Muro Alto - 102 E 402 appartement heeft privé-autoparkeren. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Porto Life 2 - Gav Resorts - Muro Alto - 102 E 402 appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Porto Life 2 - Gav Resorts - Muro Alto - 102 E 402 appartement de ontspanning ervaren met een sauna. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Porto Life 2 - Gav Resorts - Muro Alto - 102 E 402 appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Porto Life 2 - Gav Resorts - Muro Alto - 102 E 402 appartement. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 32 vierkante meter. - ❓
Heeft dit appartement een eigen zwembad?
Dit appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.